Uzmanību! Šodien mūs “apsēdīs” bijušie mīlnieki! Astroloģe skaidro, kā no tā izvairīties

0 Komentāru
Uzmanību! Šodien mūs “apsēdīs” bijušie mīlnieki! Astroloģe skaidro, kā no tā izvairīties
Foto: Pixabay.com

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos visādām sadzīviskām klapatām. Saved kārtībā māju, bērnus, kāmjus, papagaiļus, protams, zelta zivtiņas un, ja paliek spēks, sevi un savu dzīvesbiedru.

Saskarsme ar līdzcilvēkiem var iekrāsoties siltos pasteļtoņos ar tendenci uz pagātnes glorificēšanu. Būs vēlme pārcilāt seno dienu lēmumus, saprāta robežās tas būtu lietderīgi, bet nevajag pārķert mēru. Agrāk bučas bija saldākas, nots ieskanēsies arī attiecībās ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija un kā ir.

Portālā Skaties.lv katru rītu tev ir tā lieliskā iespēja pirmajam uzzināt horoskopu visai dienai. Lūk, ko zvaigznes ir iecerējušas šajā sestdienā!

Auns

Panākumi uz romantikas skatuves tevi var apreibināt gan tiešā, gan visās citās nozīmēs. Priecājies par tiem un izbaudi savu mazo un svarīgo iznācienu. Tikai nezaudē modrību un tiem, kas nav draugi, neļauj gozēties savā saulītē.

Vērsis

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizsekojami un ceļa karte grūti nolasāma.

Dvīņi

Jūtīgā dzīves uztvere tevi svaidīs kā pa viļņiem. Kritīsi nožēlu uzplūdos un kavēsies veco labo laiku leiputrijā. Dramatizējot notiekošo, neredzēsi, ka ārā jau pavasaris un apkārt draudzīgi un atbalstoši cilvēki.

Kā ballītē atpazīt katru horoskopa zīmi?

Vēzis

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos visādām sadzīviskām klapatām. Saved kārtībā māju, bērnus, kāmjus, papagaiļus, protams, zelta zivtiņas un, ja paliek spēks, sevi un savu dzīvesbiedru.

Lauva

Tvaiku nolaidīsi visos iespējamos veidos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi. Zināms, ja būsi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu māju mūžīgā remonta noliktavā.

Jaunava

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām ķibelēm mājās. Tām nav pamata, tas tikai sakrājies nedēļas nogurums. Palutini sevi ar aktivitātēm, kurām parasti neatliek laika.

Ko 2017. gadā tev sola zvaigznes? Uzzini horoskopu trīs vārdos!

Svari

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst aizdzijušās rētas.

Skorpions

Sevi vajag mīlēt, palutināt, parunāties ar savu iekšējo es. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi ko relaksējošu. Atceries, ka atslābināties var vismaz desmit dažādos veidos.

Strēlnieks

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Labprāt pavadīsi dienu vienatnē vai pasīvi vērosi notiekošo. Gaidīsi, kad tavā logā iespīdēs saulīte.

Nerātnākajām horoskopa zīmēm – seksa orākuls!

Mežāzis

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte visas nedēļas garumā paņēmusi tavus spēkus, tāpēc mierīgu sirdi pievērsies mājas darbiem.

Ūdensvīrs

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot. Vēlme pārcilāt seno dienu lēmumus saprāta robežās būtu lietderīgi, bet nevajag pārķert mēru.

Zivis

Saskarsme ar līdzcilvēkiem var iekrāsoties siltos pasteļtoņos ar tendenci uz pagātnes glorificēšanu. Agrāk bučas bija saldākas nots ieskanēsies arī attiecībās ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija un kā ir.

0 Komentāru