Uz Gaismas pils turpmāk būs redzams Inbox.lv logotips?

2 komentāri
Uz Gaismas pils turpmāk būs redzams Inbox.lv logotips?
Foto: Inbox.lv

Latvijas nacionālais e-dienests Inbox.lv ir sagatavojis piedāvājumu Kultūras ministrijai uz ēkas izvietot Inbox.lv logotipu, informēja SIA Inbokss valdes loceklis Andris Griķis.

Šis piedāvājums ļautu būtiski samazināt budžeta slogu, tomēr par detalizētiem sadarbības nosacījumiem vēl jādiskutē. Pēc Griķa domām, veiksmīgiem uzņēmējiem ir vairāk jāiesaistās un jāatbalsta valsts, lai tās budžetā jau tuvākajā nākotnē pietiktu līdzekļu tam, kam tagad nepietiek, piemēram, pedagogu algām, bērnu brīvpusdienām, ceļu remontam u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Biznesam, sportam un kultūrai ir jāiet roku rokā. Inbox.lv regulāri atbalsta dažādus kultūras un sporta projektus, tostarp jau ilgus gadus atbalsta ledus halli Piņķos, tādēļ lēmums par nākamo soli ir likumsakarīgs. Latvijas nacionālais e‑dienests vēlas atbalstīt Latvijas Nacionālo bibliotēku jeb tā dēvēto Gaismas pili,” paskaidroja Griķis.

Taču vēl pirms projekta iesniegšanas Kultūras ministrijā Griķis aicina sabiedrību uz idejas skiču prezentāciju un publisko diskusiju šā gada 31. aprīlī plkst. 11.00 pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas.

Apskati dažas variācijas par logotipa novietošanu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl