Komentāri
Uz Fono Cēsis skatuves kāps Skyforger un Pienvedēja piedzīvojumi
Foto: facebook/skyforgerofficial

Vasaras lielkoncerts Fono Cēsis, kas norisināsies pilsētas svētku laikā – 24. un 25. jūlijā – izziņo pirmās dienas māksliniekus, kuru starpā arī grupas Skyforger un Pienvedēja piedzīvojumi.

Šovasar Cēsīs notiekošā bezmaksas lielkoncerta Fono Cēsis pirmajā dienā uzstāšanās sniegs tādas pašmāju apvienības kā Momend, Laime pilnīga, Pienvedēja piedzīvojumi, Skyforger, kā arī Igaunijas grupa Elephants From Neptune. Savukārt par ballīti gādās dīdžejs Egons Reiters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fonokluba un bijušā festivāla Fonofest programmas direktors Marts Sildniks norāda, ka ir gandarīts par gaidāmo pasākumu: ”Jau kopš Fonofest beigām vienmēr ir bijusi vēlme rīkot kaut ko lielāku. Šobrīd varam uzskatīt, ka sadarbībā ar Cēsu pašvaldību esam spēruši platu soli pretī unikālam konceptam – divas dienas ar pazīstamiem māksliniekiem, turklāt pilnīgi bez maksas.” Fono Cēsis paralēli norisināsies gan Fonokluba telpās, gan uz galvenās skatuves Cēsu pils parka teritorijā. ”Kā jau lielos pasākumos piedienas, paralēli domājam arī par dažādām aktivitātēm pasākuma laikā un īpašu programmu uz kluba skatuves,” norāda M. Sildniks.

25. jūlijā, pasākuma otrajā dienā, uz Pils parka skatuves ir sagaidāmas vēl astoņas nenosauktas grupas un viens dīdžejs. Tāpat atsevišķi tiks izziņota arī Fonokluba programma.

Lasi vēl