Komentāri
Un ceļojums var sākties jeb Harijs un Karīna savu dzīves piedzīvojumu sāka 25. aprīlī!
Foto: Karijs.lv

Nu, lūk, 25. aprīlī, kā plānots, tiešām pametām dzimteni ar plānu atgriezties ne ātrāk kā pēc gada un aizceļot līdz Indonēzijai, pa ceļam paviesojoties vēl apmēram 25 citās valstīs. Mūsu lielākais sapnis patiešām sāk piepildīties un emocijas līst pāri malām.

Daudzas jo daudzas lietas, protams, kaut kā bija atlikušās līdz pēdējam brīdim, līdz ar to pietrūka laika sarēķināt, ko ņemt līdzi un no kā atbrīvoties, ko paglabāt pie mammītes līdz atgriešanās laikam, tāpēc paņēmām līdzi VISU. Pārkrāmējām savu busiņu līdz malām, atstājot vien mazu stūrīti gulēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvākie draugi ieradās mūs izvadīt, visām dāmām acīs mīļuma asaras, tā it kā mēs dotos karā, nevis medusgadā. Neliegšos, lai gan īstiem vīriem tā nepieklājas, arī pats ļāvu pāris asarām noritēt. Mani mīļumi laikam ir tas, kas pietrūks visvisvisvairāk.

FOTO

Zinu, zinu, iepriekš solījām baigi rakstīt par gatavošanos un ko tik vēl ne, bet solītais nemaz makā neiekrita. Tā sanāk, ka tādiem veciem kungiem kā mēs tomēr gribas par visu padomāt, visu laicīgi jau sagatavot, saplānot, un tas prasa milzu resursus, kas kopā ar maizes darbā un miegā pavadītajām stundām aizņem visu diennakti. Tagad, kad, cerams, būs vairāk brīva laika, esmu apņēmies lēnām visu atmiņā pārkārtot un dalīties informācijā par dažām lietām, kas sagādāja vislielākās problēmas, jo informācija par tām ir grūti atrodama – kazi, kādam noder savu ceļojumu plānošanā. Pastāstīšu un parādīšu, kā esam iekārtojuši savu namu uz riteņiem, un kādu aprīkojumu ņemam līdzi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl