Ulme-Sila uz Līgo svētkiem posīsies vecos kreklos

0 Komentāru
Ulme-Sila uz Līgo svētkiem posīsies vecos kreklos

Ar latviešu tautastērpu demonstrāciju sākusies nu jau pēc kārtas 21. Rīgas modes nedēļa jeb Riga Fashion Week. Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka modeles demonstrē klasiskus latviešu tautastērpus, tomēr tā gluži nav – tie kombinēti no veciem krekliem. Modes žurnāliste Una Ulme-Sila bija tik patīkami iespaidota no redzētā, ka uz nākamajiem Līgo svētkiem plāno posties tautastērpā, kas veidots no veciem krekliem.

Modes žurnāliste Una Ulme-Sila pauž pārsteigumu par modes dizaineru un apģērbu zīmola Recycled spēju veciem krekliem piešķirt otru elpu. ”Man tiešām interesēja, kā no krekliem dizaineri dabūs gatavu tautastērpu,” izbrīnu neslēpa U. Sila, ”un jāsaka, ka tas viņiem izdevās.” Žurnāliste arī atzina, ka viņai ir skaidrs, kādu apģērbu izvēlies uz nākamajiem Līgo svētkiem, acīmredzami norādot, ka tas varētu būt Recycled tautastērps no veciem krekliem.

Riga Fashion Week šoreiz arī piedāvā nebijušu jaunumu – ja kādā no modes skatēm ir iepaticies tērps, to var iegādāties internetā uzreiz pēc skates. ”Cilvēks var atrasties kaut vai Austrālijā – ja tērps ir iepaticies, to var iegādāties,” skaidro Riga Fashion Week galvenā producente Jeļena Strahova. Tā, piemēram, U. Sila jau noskatījusi sagšu, ko vēlas iegādāties. ”Šajā sezonā ir aktuāli tādi segvedigie mētelīši, kas atgādina mūsu latviešu sagšas,” savu izvēli pamato U. Sila.

Šogad tērpu prezentācijas paredzētas ne tikai vēlākās vakara stundās, kā tas bijis līdzšinējos gadus, bet arī pa dienu. Kopā Riga Fashion Week ietvaros paredzēti 32 modes pasākumi.

0 Komentāru