Ukulele = Slayer?

Komentāri

Pasaulē nav maz tādu meistarīgu ģitārspēles pratēju, kuri prot pārveidot populāras dziesmas metāla mūzikas skaņās. Taču, kā būtu, ja kāds beidzot ar klasisku piesitienu ķertos klāt smagajam galam? Lūk, kā izklausās trešmetāla grupas “Slayer” ukuleles izpildījumā.

Robs Skalons ar savu Youtube kanālu izpelnījies uzmanību, pateicoties savai mākai apieties ar stīgu instrumentiem – bandžo, čells, elektriskā ģitāra, basģitāra, akustiskā ģitāra… Viņš to lietu pieprot labi un, pats galvenais, baudāmi. Skatāmies!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl