Ūdens slidkalns Sanfrancisko ielās

Komentāri

… nu labi, ielā! Bet tas nemaina šī fakta stilīgumu, jo, lai arī vasaras karstumā gribas pēc iespējas ātrāk tikt no pilsētas mūriem laukā, šī ir ļoti laba alternatīva gūt ūdens izpriecas uz ielas, kuras dzīvo. Protams, ar noteikumu, ja tā ir kaut nedaudz ieslīpa.

Sanfrancisko ir slavena pasaulē ar daudzām lietām – Golden Bridge, veclaicīgajiem tramvajiem, reljefoto zemi, kas ekstrēmo sportu cienītājiem ir īsts saldais ēdiens. Arī šiem jauniešiem fantāzijas robežas nav apzināmas, kuri uztaisījuši ūdens slidkalnu uz kādas no pilsētas ielām.

Domājams, neviens pēc šī noskatīšanās vienaldzīgs nepalika, un, iespējams, prātā jau sāka domāt, kad nākamo reizi brauks uz kādu no tuvākajām ūdenstilpnēm. Jautājums tikai tāds – vai pie mums Rīgā vai kādā citā pilsētā ir iespējams kas tāds?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl