Komentāri

2. Jāiet uz darbu, bet nav spēka? C vitamīna ”sprādziens” Violetas stilā! SPIED TE!

2/6

Turpinām dzert? Vieglais vīna kokteilis Kiopa gaumē – SPIED TE!

Viena no zvaigznēm, kurai ar paģirām cīnīties nācies īpaši bieži, ir leģendārais tusētājs un ballīšu meistars Sandis Kiops, kuram principā visa dzīve ir kā lielas svinības. Laika gaitā mūziķis jau izstrādājis vairākas receptes, kā tikt galā ar otrā rīta nelabumu, lai atkal stātos uz koncertskatuves.

“Man pēc ballītes pašsajūtu atgūt palīdz gaišais alus. Vienalga, vai iepriekšējā vakarā dzerts niknais dzēriens vai tas pats alus tā riktīgi ņemts uz dūšu, uz paģirām bez alus jābūt ļoti daudz dažādiem ēdieniem.

Lai var ēst, ko sirds kāro un dīvānā skatīties mīļākās filmas, ne par ko nedomājot.

Vai arī otrs variants – viss tas pats, kas pirmajā variantā, tikai alus vietā daudz zaptsūdens. Šis pat būtu tas labākais veids, kā atgūties, jo ar alu liekot ielāpu, var arī sākties otra ballīte,” sarunā ar Skaties.lv novērojumos dalās Kiops.
Viņš var padalīties arī ar īpašā otrā rīta kokteilīša recepti, par ko Jāņu rītā būs pateicīgas dāmas.

”Baltais vai sarkanais vieglais vīns kopā ar Schweppu un medu,” recepti no ”Grīvas kroga” piedāvā Kiops.

Foto: tā tusē Kiops

2. Jāiet uz darbu, bet nav spēka? C vitamīna ”sprādziens” Violetas stilā! SPIED TE!

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl