Komentāri
Twitter lietotāji sajūsmā par VP #DrošībasPantiem un steidz tos papildināt
Foto: ekrānuzņēmums

Valsts policijas aicinājums par personīgo mantu uzmanīšanu Positivus festivāla laikā devis iemeslu no skapja iznākt tautas dzejniekiem.

Valsts policijas sociālo tīklu kontos līdzās informācijai par iestādes profesionālo darbību jau izsenis lasām izdomas bagātus, trāpīgus un humora pilnus ierakstus. Kārtējais apliecinājums tam ir #DrošībasPanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paveras nu aina baisa –
Nav vairs Jura guļammaisa,
Atstājis to teltī bija,
Garnadzis to pamanīja.
Ar šādu ritmisku četrrindīti Valsts policija atgādina, ka telts nav seifs un aicina Positivus festivāla apmeklētājus rūpēties par savām personīgajām mantām.

Četrrindīte mirklī guvusi atsaucību mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāju vidū, kas nu steidz ”dzejolīti” papildināt ar saviem pantiņiem. ”Arī Anna gauži rauda Zudis telefons un nauda Zaglis, maita, pūlī bija Biļetīti atpelnīja,” stāstu papildina rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska.

Ar saviem pantiņiem un domugraudiem seko arī citi Twitter lietotāji.

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl