Komentāri
Tvīda brauciens jau astoto reizi pulcēs retro cienītājus
FotoL LETA

Nākamsestdien, 7. maijā, ikviens aicināts piedalīties Rīgas spilgtākajā velokultūras notikumā – Rīgas Tvīda braucienā, kas šogad notiks astoto reizi.

Tvīda brauciens ir dzīvespriecīga velosipēdu parāde, kas kļuvusi par tradīciju visās pasaules metropolēs no Sanfrancisko līdz Tokijai. Arī Rīgā tas jau astoto gadu sola pulcēt simtiem velobraucēju un modes cienītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piedalīties Tvīda braucienā iespēja ir ikvienam. “Viss, kas vajadzīgs, ir velosipēds un gaumīgs ietērps – sākot ar 19. gadsimta frakām un vakarkleitām un beidzot ar sešdesmito gadu rokenrola modi. Kā katru gadu, arī šogad izcilāko tērpu autoriem būs sarūpētas īpašas balvas,” stāsta Tvīda brauciena rīkotāji.

Foto

Tvīda brauciena “dienaskārtība”:

  • Pulcēšanās, reģistrēšanās, iesildīšanās Esplanādē no plkst. 14.00
  • Tvīda brauciena starts plkst. 16.00
  • Ballīte Spīķeri – radošais kvartālā no plkst. 17.00
  • Apbalvošanas ceremonija plkst. 18.00. Muzikālus priekšnesumus sniegs grupas Keksi un Laika Suns.

Par tradīciju kļuvušais Tvīda brauciens jeb retro velosipēdu un tērpu parāde būs Rīgas velonedēļas noslēguma sarīkojums. Tvīda braucienu rīko Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreiss Bicycles.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl