Komentāri
TV6 mēneša meitenes fināliste, kura jau sevi parādījusi jauno aktrišu konkursā – Krista Klentaka!
Foto: privātais arhīvs

Viņa uz skatuves atrodas jau no piecu gadu vecuma, un arī tagad viena no neatņemamām dzīves sastāvdaļām ir dziedāšana. Par savu mājvietu dēvē Ķekavu, lai gan nākusi no Rīgas. Ar šo meiteni iepazināmies jau vasarā, kad viņa, savu atbalstītāju spēka vadīta, iekļuva fināla kastingā Viņas melo labāk jauno aktrišu konkursā. Tagad noticis kas līdzīgs, tikai šoreiz jau citā televīzijā. Iepazīstinām ar TV6 mēneša meitenes kandidāti Kristu Klentaku.

Kristas mīļākais TV šovs ir Keeping Up With the Kardashians, jo viņa augstu vērtē ģimeniskās vērtības. To viņa piedzīvo arī savās attiecībās, kur viņas mīļotajam vīrietim Tomam ir svarīgi viņu atbalstīt visās dzīves situācijās.

“Attiecību pamatā ir otra cilvēka motivēšana sniegties pēc savām iecerēm,” savu nostāju pauž Krista, kurai sevi patīk izaicināt uz arvien jaunām lietām. “Tikai tā cilvēks var kļūt dzīves bagātāks.”

Šajā skatītāju balsojumā Krista atrodama TOPa augstajā trešajā pozīcijā, kur tika sakrātas 2560 balsis, taču vasaras aktivitātē, kur seriāla Viņas melo labāk veidotāji meklēja divas jaunas aktrises, viņa no atbalstītājiem savāca vairāk nekā 11 (!) tūkstošus, kas nozīmē – viņai ir liels atbalstītāju pulks.

Foto

Par to, vai tiks attaisnotas fanu liktās cerības, meitene neiespringst: “Nedomāju, ka šie cilvēki ir mani fani, es tos drīzāk sauktu par sekotājiem. Neuztraucos par to, ka drīzumā ir atlase, apņemos būt es pati un skatīties, ko dzīve pati man piedāvās, jo apzinos, ka nekas mani neapturēs, lai dzīvē labprātīgi apstātos,” kaujinieciski noskaņota Krista.

Lielo balsojumu aktivitāti konkursos viņa skaidro ar aktīvo sociālo dzīvi: “Uzskatu, ka cilvēki vienkārši ir pamanījuši to, ko daru, un varbūt tādēļ arī izvēlas mani atbalstīt.”

Pārējām 49 kandidātēm Krista novēl izbaudīt atlases dienu, kā arī nebūt tikai uz sevi vērstām.

Lasi vēl