3 komentāri

TV6 ciena drosmīgus cilvēkus, unikālus hobijus, pārsteidzošas aizraušanās, humoru un sportisku garu un meklē tikpat spilgtas Latvijas sievietes, ar kurām būt uz viena viļņa televīzijas ekrānā!

Šis ir īstais brīdis, lai uzdrīkstētos un ieviestu savā dzīvē krāsainību! Brīdis, lai piepildītu jau sen kārotu sapni – būt TV sejai! TV6 aicina visas spilgtās un uz piedzīvojumiem kārās sievietes pieteikties konkursam, kurā uzvaras gadījumā tiks iegūta iespēja būt to 12 sieviešu vidū, kas kļūs par TV6 mēneša meiteni un gozēsies televīzijas starmešos! Sievietes, ja vēlaties jaunu un unikālu pieredzi TV kameras priekšā – nepalaidiet to garām!

Ja esat drosmīgas, apveltītas ar humoru un sportisku garu, laiks izbaudīt burvīgu avantūru jeb piedzīvojumu kopā ar kanālu TV6, kas sniedz ikvienai no Jums spert soli pretī savam sapnim! Viss, kas Jums jādara – līdz 24. oktobrim ziņu un izklaides portālā Skaties.lv jāaizpilda pieteikuma anketa un jāpievieno foto.

Pieteikties un atsūtīt bildi varēsi TV6 Mēneša meitenes sadaļā. Drosminieču pieteikumi ar bildi tiks gaidīti no 11. līdz 24. oktobrim. Pēc publiskā balsojuma favorītes tiks aicinātas uz interviju klātienē, lai galu galā atrastu tieši tās 12 meitenes, kuras filmēsies TV6 2017. gada video kalendārā. Balva – iespēja veselu mēnesi būt par kanāla TV6 seju un dalīt ekrānu ar izcilākajiem pasaules un Latvijas vīriem. Ir vērts pacensties, vai ne?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl