TV3 skatītāja vada laika ziņas ar Ansi Klintsonu! Uzzini, kādi rīt būs laika apstākļi!

Pievienot komentāru
TV3 skatītāja vada laika ziņas ar Ansi Klintsonu! Uzzini, kādi rīt būs laika apstākļi!
Skaties.lv

Kā tas ir – būt par laika ziņu vadītāju? Šādu vienreizēju pieredzi guva TV3 Ziņu un Skaties.lv konkursa uzvarētāja Elīna, kas notika par godu Starptautiskajai meteoroloģijas dienai!

Elīna šodien, 13. martā, viesojās TV3 Ziņu studijā, kur kopā ar pieredzējušo laika vīru Ansi Klintsonu kļuva par laika ziņu vadītāju. Un tas ir ārkārtīgi nopietni – mums taču visiem interesē, kādi gaidāmi laika apstākļi!

Elīna TV studijā viesojās pirmo reizi un atzina, ka nekad īsti nav bijusi kameras priekšā, tāpēc apbrīnojami, cik organiski viņai izdevās iejusties. Nedz raksturīgās “mandrāžas” kameras priekšā, nedz uztraukuma.

Pirms laika ziņu vadīšanas Ansis un Elīna saskaņoja runājamo, kā arī Elīnai tika doti daži triki, kā labāk pasniegt laika ziņas. Un Elīna tika galā spīdoši!

Un tad nu galvenais! Kādi laika apstākļi mūs sagaida brīvdienās? To skaties Elīnas un Anša īpašajā laika ziņu izlaidumā!

Savukārt, kā tas ir vadīt laika ziņas un tas patiesībā, neraugoties uz dažu labu grūtību, kopumā ir diezgan jautri, skaties šajā video!