TV3 aicina uz grandiozu Jāņu ieskandināšanu Jelgavā

1 komentārs
TV3 aicina uz grandiozu Jāņu ieskandināšanu Jelgavā
RONALDS ŠULCS

22. jūnijā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē ”Mītava” notiks TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākums ”Gada īsākā nakts”, kas kuplā skaitā pulcēs populārus un tautā iemīļotus mūziķus un grupas.

Koncertā piedalīsies dūdu un bungu grupa ”Auļi”, grupas ”Double Faced Eels”, ”DaGamba”, ”Framest”, ”Triānas parks”, ”Laime pilnīga”, ”Colt”, ”Dziļi violets”, ”Franco Franco”, kā arī solisti Atis Ieviņš, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Elza Rozentāle un citi populāri skatuves mākslinieki.

Vakara vadīšana uzticēta TV dīvai Janai Duļevskai un radio ”Star FM” ētera balsij Jānim Romanovskim.

”Ir tāds ticējums – kas ar mums nesadancos un nesadziedāsies 22. jūnija vakarā Jelgavā, to visu vasaru un arī ziemā kodīs odi. Tātad – tiekamies Jelgavā!” aicina Jana Duļevska.

Savukārt Jānis Romanovskis atgādina, ka dziesmas spēks un gada īsākās nakts maģiskums šajā svētku pasākumā uzlādēs ikvienu apmeklētāju.

”Vasaras saulgriežos, kad diena ir visgarākā un nakts – visīsākā, pa dienu ir ļoti daudz jāizdara: jāsasien siers, jāsarūpē alus, jāuzpin vainagi un viss pārējais, kas nepieciešams Līgo nakts svinēšanai.

Bet nakts ir paredzēta priekam: tad tiekamies ar draugiem, ļaujamies sarunām, dziesmām, dejām un labai mūzikai. Un, lai arī šī ir īsākā nakts, tā vienmēr paliek atmiņā visu gadu,” teic koncerta režisore Dita Torstere-Stepīte.

Turklāt var neuztraukties par laika apstākļiem – pat ja šajā naktī līs, klausītāji koncertu varēs baudīt sausumā, jo jaunajā brīvdabas koncertzālē ”Mītava” arī virs skatītāju vietām ir jumts. Koncerta sākums – plkst. 20:00.

Biļetes uz koncertu var iegādāties ”Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.