Tūristiem nakti tagad iespējams pārlaist taksometrā

Pievienot komentāru
Tūristiem nakti tagad iespējams pārlaist taksometrā
Foto: Francesco Pappalardo, Flickr

Vārdi ”Ņujorka” un ”lēta ceļošana” parasti neiet roku rokā. Taču kāds amerikāņu uzņēmējs piedāvā diezgan neparastā veidā pārlaist nakti Manhetenā – pāris kvartālu attālumā no lepnām pieczvaigžņu viesnīcām iespējams nakšņot tikai par nepilniem 40 dolāriem.

Tiem, kuri vēlas pārlaist nakti kādā no Manhetenas viesnīcām 10 minūšu gājiena attālumā no Taimskvēra un citām tūristu iecienītām vietām, parasti jārēķinās ar salīdzinoši prāviem rēķiniem. Tagad iespēja caur savas naktsmītnes logu raudzīties uz Manhetenas debesskrāpju kontūrām pavērusies arī mazbudžeta ceļotājiem.

Kāds uzņēmējs uz Manhetenas robežas, Īstriveras otrā krastā, Kvīnsā ielas malā novietotus taksometrus un mikroautobusus pārveidojis par divvietīgiem viesnīcu numuriņiem. Lētākais no tiem maksā 22 dolārus par nakti.

Uzņēmējs atzīst, ka parasti klientu pirmais jautājums ir – bet kā ir ar labierīcībām? Tās gan jāmeklē pašam, taču atjautīgais viesnīcnieks ir izveidojis sarakstu ar apkārtesošajiem bāriem un restorāniem, kas neiebilst, ja cilvēki no malas lieto viņu tualetes telpas.

Līdz šim savdabīgās naktsmītnes jau apmeklējuši vairāk nekā 350 klientu.