”Turi savas olas mājās!” Draudzīgs atgādinājums Lieldienu svinētājiem uz Liepājas šosejas

1 komentārs
”Turi savas olas mājās!” Draudzīgs atgādinājums Lieldienu svinētājiem uz Liepājas šosejas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šīs Lieldienas būs citādākas – pulcēšanās ir aizliegta, tāpēc ar oliņām sitīsimies ģimenes lokā. Ja nu tomēr kāds nav sapratis un Lieldienu brīvdienās traucas ballēties pa Liepājas šoseju, viņu apstādinās draudzīgs busiņš, kurš atgādina: ”Turi savas olas mājās!”

Par jauko atgādinājumu parūpējusies kompānija ”Trimen Tractors”, kas uz svētkiem allaž pārsteidz garāmbraucējus ar mākslinieciskām kompozīcijām. Arī šis laiks nav izņēmums.

”Šis ir vecais, gudrais Lieldienu zaķis vārdā Anatolijs. Gadiem ilgi viņš jūsu dārzos un pagalmos ir slēpis Lieldienu olas, lai vēlāk tās bērni meklētu un priecātos. Taču šogad Anatolijs paņems mazu pauzīti – gan tāpēc, ka vecie kauli sāp, gan tāpēc, ka dakteri visā pasaulē aicina visus palikt mājās, neiet ciemos un būt prātīgiem.

Anatolijam nav pašam savs viedoklis par slimībām, toties viņš daudz zina par olām, Lieldienām un sev tuviem cilvēkiem. Viņam ir svarīgi kā vieni, tā otri, un it īpaši trešie! Un kamēr vien viņš pats nekļūs par dakteri un nebūs 100% pārliecināts par kādu no taisnībām, tikmēr viņš nekādā gadījumā neriskēs un nepakļaus briesmām sev tuvos cilvēkus.

Tāpēc šajās Lieldienās Anatolijs pie mammas ciemos nebrauks. Viņš viņu satiks vēlāk… Kaut kad vasarā… Tiklīdz beigsies šī jezga….. Ātri noskatīsies pirmās 12 hokeja un 14 futbola spēles, un uzreiz ciemos pie mammas!

Esiet tikpat prātīgi, kā šis vecais zaķis. Palieciet ar savām Lieldienu olām mājās un tiekamies vasarā!” sirsnīgu atgādinājumu visiem Lieldienu svinētājiem nodod ”Trimen Traktors” draudzīgā kompānija.