Turam īkšķus un balsojam! Skaistā ogrēniete Zanda smalki sagaidīta Indijā; sākas konkurss

21 komentārs
Turam īkšķus un balsojam! Skaistā ogrēniete Zanda smalki sagaidīta Indijā; sākas konkurss
Privātais arhīvs

Indijas pilsētā Deli nupat ieradusies 33 gadus vecā divu meitu mamma Zanda Panava no Ogres, lai pārstāvētu Latviju vērienīgajā skaistuma konkursā Mrs.Top of the World 2016. Mūsu Zanda dalās pirmajos iespaidos no tālās zemes.

Kā Skaties.lv no Indijas ziņo Zanda, viņai dodoties ceļā, visi dabas spēki bija teju kā sazvērējušies. “Pirmais lielais sniegs Latvijā, avārijas. Ceļš no mājām līdz lidostai, kas parsti aizņem stundu, prasīja divas ar pusi.

Paldies manam šoferītim, kas paspēja laikā, burtiski pēdējā brīdī,” stāsta Latvijas pārstāve konkursā. Arī Maskavas lidostā, caur kuru vedis Zandas ceļš, gadījusies aizķeršanās, bet nu jau mūsu pārstāve laimīgi ieradusies Deli.

“Pirmais iespaids – visa pilsēta tādā kā miglā, dūmos. Izrādās, ka tas ir smogs,” iespaidos dalās Zanda. Deli viņa ieradusies vienos naktī, un pēc nelielas izgulēšanās nākamā diena veltīta pilsētas apskatei.

FOTO: Zandas pirmie iespaidi Indijā

Kamēr Latvijā palikušie priecājas par sniegu, Zanda Indijā bauda 27 grādu tveici. “Deli ir 16 miljoni iedzīvotāju, pilsētā ir daudz parku. Mašīnas, motocikli, mopēdi, rikšas – visi kaut kur brauc un nepārtraukti signalizē.

Visi braucamie ir apskrāpēti, bet lielu avāriju nav. Pa vidu savā vaļā staigā govis un pērtiķi,” pilsētu raksturo Zanda.

Cilvēki esot laipni un labsirdīgi, un milzu nabadzība kontastrē ar izteiktu turīgumu. “25 procenti iedzīvotāju esot analfabēti, tajā pašā laikā no 10 pasaules bagātākajiem cilvēkiem trīs ir indieši.

Izglītība ir bez maksas – ej un mācies,” stāsta Zanda. Latvijas pārstāve konkursā kāri tver visu, ko Indija piedāvā – viņa jau iemēģinājusi tradicionālo sieviešu apģērbu sari, iegādājusies krēmus un īpašas skaistuma eļļas kā arī tējas. Indiešu skaistais zīds gan esot ļoti dārgs.

Jau pavisam drīz Indijā sāksies starptautiskais konkurss Mrs.Top of the World 2016, un Zanda ir enerģijas pilna un gatava prezentēt Latviju no labākās puses skaistuļu sacensībā.

Dažāda veida sacensības norisināsies no pirmdienas, 7. novembra, līdz ceturtdienai, 10. novembrim, taču balsošana sākas jau tagad.

Atbalsti Zandu ar balsojumu šeit.

FOTO: skaistās Zandas dzīve

TOP komentāri

 • Nu nu
  +9 +7 -2

  Nu nu

  Kura te ir tā SKAISTĀ??? Tā Zanda??? nu skumji, ja tādu vien varēja salasīt uz pasaules mēroga skaistumkonkursu. SKAISTUMA konkursu!
 • Top
  +5 +4 -1

  Top

  Cilvēkam vismaz pietika drosmes doties turp un pārstāvēt latviju, nevis sēdēt mājās un gudri dirst.
 • Labinaa
  +3 +3 0

  Labinaa

  ar tusiniem nevajag aizrauties taja vecuma, bet kas vainas jauniem puisiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl