Komentāri

Saulei apspīdot ”Forum Cinemas” logus, cilvēkiem, kas atrodas iepretī uz ielas vai tuvējā kafejnīcā, visai labi redzami vīriešu tualetes apmeklētāju silueti brīdī, kad viņi veic to darbību, kādēļ tualetē ieradušies.

Par to eksperimentā pārliecinājās arī raidījums ”Bez Tabu”, kura skatītāja iesūtīja vēstuli ar šādu sūdzību – to, kā tualetē dabiskās vajadzības nokārto vīrieši, gribot negribot, esot jāvēro pretim esošās kafejnīcas apmeklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, minētajā tualetē sastaptie vīrieši paši pārāk nepārdzīvo par šo faktu. ”Tas jau ir tikai siluets, to būtu ļoti grūti atpazīt,” raidījumam ”Bez Tabu” norādīja tur satiktais Edgars. Viņš arī norādīja, ka visai neierasti ir, apmeklējot tualeti, pa logu vērot pilsētas ainu – satiksmes un cilvēku pārvietošanos.

“Forum Cinemas” darbinieki stāsta, ka problēmu jau cenšas risināt, vīriešu tualetē izlīmējot filmu plakātus, lai kaut nedaudz nosegtu dabisko vajadzību kārtotājus.

Vairāku gadu laikā šī bijusi pirmā sūdzība par “caurspīdīgo tualeti”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl