Tu tā vari?: 100 dienās viena deja.

Komentāri

Kā atzīst pats video īpašnieks video aprakstā: “Tehniski tur bija kādas 120 dienas, bet apaļs skaitlis izklausās labāk. Man bija GoPro kamera, kuru novietoju savā kabinetā, visu šo laiku atkāŗtojot vienu un to pašu deju. Gribēju sekot citu piemēriem, gadu no vietas sevi fotogrāfējot, bet citādā veidā. Tad man prātā iešāvās ideja par 100 dienām ar deju. Es patiesi nevēlos to darīt gadu no vietas, bet 100 dienas likās ļoti pieņemami. Kopumā šis viss bija ļoti jautri – dejot katru dienu, un esmu priecīgs par sasniegto rezultātu.”
Skatāmies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl