Tu kaut ko tādu kādreiz esi redzējis – sniega tornado!

Komentāri

Daba ir viena nepielūdzama un neizzināma parādība, kas dzīvo līdzās un mūsos iekšā. Teju katru dienu tiek atklāts kaut kas tāds, ar ko iepriekš cilvēks nebija saskāries. Šis gan nav nekāds jaunums, bet tomēr ne pārāk bieži sastopams precedents – tornado, kas veidojas no sniega.

Spriežot pēc komentāriem, kas pievienoti šim YouTube video, notikums norisinājies Austrijā, kādā no kalnu kūrortiem, un filmētājs ir vienkārši parasts tūrists, kurš atbraucis iemēģināt savas jaunās slēpes. Parasto tornado esam redzējuši neskaitāmās filmās, arī uguns tornado vairs nav nekāds jaunums cilvēkam, īpaši Austrālijā un ASV dienvidu štatos, kur bieži vien tas sastopams mežu ugunsgrēku laikos, tagad pasaule tiek iepazīstināta arī ar sniega tornado!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl