Troņu spēles “pārsit” Emmy balvu rekordus

0 Komentāru
Troņu spēles “pārsit” Emmy balvu rekordus
EPA

Fantāzijas seriāls Troņu spēles (Game of Thrones) kļuvis par visvairāk apbalvoto seriālu prestižo Emmy televīzijas balvu pasniegšanas vēsturē.

Telekanāla HBO kulta seriāls Troņu spēles šā gada Emmy balvu pasniegšanas ciklā iepriekš jau saņēma deviņas prestižās balvas dažādās tehniskajās kategorijās, bet vakar vakarā ieguva vēl trīs balvas – sesto gadu pēc kārtas kā labākais dramatiskais seriāls, kā arī balvas par režiju un scenāriju.

Līdz ar to seriālam Troņu spēles pasniegtas jau 38 Emmy balvas, un par vienu godalgu tas pārspējis komēdijseriāla Frasier rekordu. Troņu spēles kļuvis par visvairāk apbalvoto seriālu ar izdomātu sižetu kopš 1949.gada, kad aizsākās Emmy balvu pasniegšana.

Uz labākās otrā plāna aktrises godu pretendēja trīs seriāla aktrises – Lēna Hedija, Emīlija Klārka un Meizija Viljamsa, taču to saņēma Downton Abbey aktrise Megija Smita. Game of Thrones aktieri Pīters Dinklidžs un Kīts Heringtons sacentās par labākā otrā plāna aktiera balvu, taču to ieguva Bens Mendelsons no Bloodline.

Foto: Troņu spēles triumfē Emmy balvu ceremonijā

0 Komentāru