Trīs videospēles, kuru izplatīšana tika pārtraukta to brutalitātes dēļ

Komentāri

2. Fallout 3 – Austrālija

2/4

Carmageddon – Vācija un Lielbritānija

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Spēle uz datora iznāca 1997. gadā, un tā bija muļķīgi jautra, turklāt varēja sagādāt ciešanas pat pašam spēlētājam, ja nu gadījumā kāds nespēja panest asinis, jo tādu bija daudz. Ļoti daudz. Vācijā šo spēli bija iespējams iegādāties pagrīdes veikaliņos, un arī tikai tad, ja biji sasniedzis pilngadību. Turklāt šī spēles versija bija krietni atšķaidīta – noasiņojušu zombiju vietā vāciešiem bija jāskatās uz raustīga paskata robotiem un jāiztiek ar kaitinošiem skaņu efektiem.

Savukārt, Lielbritānijā tai sākumā bija jāveic zināmas izmaiņas, lai šajā valstī ļautu to tirgot, taču tiesas ceļā Carmageddon spēle varēja atgūt savu oriģinālo versiju. Pa to laiku gan liela daļa “geimeru” jau bija to ieguvuši, pateicoties tajā laikā strauji augošajam internetam.

2. Fallout 3 – Austrālija

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl