Toreiz un tagad: Jānis Stībelis pirms 10 gadiem un tagad!

Komentāri

Raidījums Bez Tabu ieskatījās savā atmiņu kladē, kur pirms 10 gadiem intervēja mūziķi un izdevēju Jāni Stībeli. Žurnāliste Sabīne Svītiņa lūdza ieskatīties viņam sižetā un komentēt, kas tad mainījies par šiem gadiem.

Dziedātājs, skatoties uz sevi, nosaka: “Nu, pazīt var! Tāds vasarīgs esmu, sižetā ar kolēģiem laikam spēlējām golfu. Arprāts, 10 gadu… Tas it kā nav daudz, bet nav arī maz.” Stībelis parādīto sižetu atceras un atzīst, ka toreiz golfu spēlējis diezgan labi, jo regulāri piedalījies turnīros, ko rīkoja Platforma Records.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašreiz Stībelis darot to pašu, ko pirms desmit gadiem, vienīgi golfu metis pie malas: “Arī nodarbojos ar mūziku un izdodu ierakstus. Pats, redz, esmu kļuvis par izdevēju. Nekas neapstājas – plānots doties uz Lielbritāniju, lai ierakstītu albumu angļu valodā.” Kādas lietas vēl mūziķim plānā, vairāk skaties raidījuma Bez Tabu sižetā.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl