To, kā mīli un mīl tevi, ietekmē zvaigznes

Komentāri
To, kā mīli un mīl tevi, ietekmē zvaigznes
Foto: Anees Prince, Flickr

Austrumu horoskopā ir tā saucamais aizbildnis, kurš var pastiprināt vai vājināt dzimšanas datuma ietekmi. Tas ir saistīts ar dzimšanas brīdi. Turpmāk iztirzāti divpadsmit simboli un to ietekme uz mīlestību.

Žurkas stunda (no pulksten 23 līdz 1). Jums var attīstīties jutekliskums, kuru diezin vai kāds spēs noģist. Jūs mīlēsit no visas sirds. Ja esat sieviete, ļoti agri sāksit interesēties par dzīves draugu. Tas, kuru iemīlēsit, uzzinās, ko nozīmē kaislīga mīlestība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bizona stunda (no pulksten l līdz 3). Jūs meklējat mierīgu, līdzsvarotu dzīvesbiedru, centīgu palīgu un absolūti uzticamu partneri. Jūsu šarms neatstāj vienaldzīgu pat visaukstāko sirdi, bet greizsirdība visiem ir labi zināma. Bet sieviete ir brīnišķīga sieva un māte.

Tīģera stunda (no pulksten 3 līdz 5). Piešķirat lielu nozīmi laulībai, jūsu mīlestība ir līdzīga uguņošanai. Taču – lai neviens nelolo ilūzijas, ka šī uguņošana būs mūžīga. Par visu vairāk jūs mīlat savu neatkarību.

Truša stunda (no pulksten 5 līdz 7). Esat drošs kā zelts, uz jums var paļauties, flirtējat visu dzīvi. Cenšaties būt uzticams, un tas jūs pasargā no pārāk enerģiskiem soļiem. Jums var pilnībā uzticēties, arī mīlestībā. Kad pavīd cerības izveidot ciešu savienību, jūs rūpīgi apsverat visus Par un Pret.

Pūķa stunda (no pulksten 7 līdz 9). Esat brīnišķīgs mīlētājs. Tas pilnībā attiecas arī uz dāmām. Jums nav viegli saglabāt uzticību un ir vajadzīgs gluži vai ideāls partneris, kas spētu to panākt. Reizē jums nepieciešama pietiekama brīvība. Iespējams, sūdzēsieties par to, ka dzīvē trūkst labvēlīgu iespēju.

Čūskas stunda (no pulksten 9 līdz 11). Pēc dabas esat prasmīgs pavedinātājs, ir grūti jums turēties pretī. Sieviete Čūska ir neparasti valdzinoša. Savu vīru viņa savaldzina uz mūžu. Vīrieši Čūskas izceļas ar savaldību un zina, kā iekarot sievieti.

Zirga stunda (no pulksten 11 līdz 13). Par visu augstāk pasaulē vērtējat maigumu, svarīga nozīme ir mīlestībai. Taču, ļaujoties šīm jūtām, izdarāt arī vislielākās muļķības. Dažkārt mīlestības dēļ kļūstat kā bez prāta. Un brīdinājuma signāli te ir bezpalīdzīgi, tie nespēj jūs pasargāt no nevēlamiem partneriem. Uzticība nav jums raksturīga.

Kazas stunda (no pulksten 13 līdz 15). Jūs diezgan agri cenšaties iegūt pastāvīgu draugu mīlestībā. Vientulība jums nepatīk, tā liek justies kā pazudušam šajā pasaulē. Jūs meklējat cilvēku, kas nodrošinās garīgu vai materiālu aizsardzību. Esat uzticīgs, uz jums var paļauties, taču iekšēji viegli ievainojams. Ilgi izvēlaties pretendentus uz savu sirdi.

Pērtiķa stunda (no pulksten 15 līdz 17). Jūs vēlu apprecaties, jo nav viegli atteikties no brīva cilvēka bezrūpības. Mīlas mokas jums nedraud, jo esat pārlieku pārņemts ar sevi. Vīrieši prot skaisti runāt un savaldzināt sievietes.

Gaiļa stunda (no pulksten 17 līdz 19). Seksuālajā dzīvē pārkāpjat visas robežas. Pielūdzēju iekarošana jums ir kā sports. Protat sevi parādīt no viskrāšņākās puses. Tiem, kas nonāk jūsu apskāvienos, nevajadzētu sevi maldināt ar cerību, ka tas ir uz visiem laikiem. Gailis erotiskus piedzīvojumus kolekcionē gluži kā markas.

Suņa stunda (no pulksten 19 līdz 21). Pateicoties neatlaidībai, mīlestībā panākat vēlmju piepildījumu. Un tad par savu izredzēto rūpējaties visu mūžu. Ja izredzētais panākas kaut nedaudz pretī, nekas nespēj izjaukt ideālu laulību. Jūs esat ģimenisks cilvēks.

Cūkas stunda (no pulksten 21 līdz 23). Esat ļoti sirsnīgs. Diemžēl ne visi jums atbild ar to pašu. Vislabākā būs tāda savienība, kas neuzliek nekādus pienākumus. Instinktīvi jūtat, ka bīstama ir dziļa kaislība, jo tā var pilnībā paņemt savā varā. Sievietes nelabprāt ļauj ieskatīties savā iekšējā pasaulē un ar to pievelk naivus vīriešus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl