Tikai drosminiekiem! Mehiko aizvadīts gada šausmīgākais “burziņš”

Komentāri
Tikai drosminiekiem! Mehiko aizvadīts gada šausmīgākais “burziņš”
Foto: AFP/ LETA

Tuvojoties Visu Svēto dienas priekšvakaram jeb Halovīnam, pasauli atkal pārņēmis miroņu trakums. Pagājušajā nedēļā Mehiko notikusi gadskārtējā Rēgu parāde, kurā piedalījās tūkstošiem zombiju maskās tērptu ļaužu.

Mehiko pilsētā Rēgu parāde notika jau devīto reizi. Ik gadu parādes dalībnieku skaits kļūst kuplāks, un šogad tā pulcēja jau tūkstošiem zombiju maskās tērptu cilvēku, kuri sevi izrādīja ar atbaidošiem un neķītriem kostīmiem un grimu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti šausminošajiem viepļiem, Rēgu gājiena pamatā ir labdarība. Gājiena dalībnieki Mehiko pilsētas pārtikas bankai ziedoja tonnām rīsu, pupu un konservētas pārtikas.

Kāda gājiena dalībniece atzīst, ka jūtas ļoti labi, ka ziedojusi pārtiku, taču galvenokārt šis pasākums viņai patīk tāpēc, ka tas ir jautrs veids, kā pavadīt brīvdienu.

Starp zombijiem bija arī ģimenes ar bērniem, kuri bija sajūsmā par savu jauno vizuālo tēlu.

Foto

Pasākuma organizētāji norāda, ka Rēgu gājiena mērķis ir veicināt sabiedrības iecietību pret zombiju kultūru, kuras pamatā ir vienlīdzība. Rēgi nevienu nediskriminējot, jo uzbrūk visiem.

Rēgu gājiena fenomens aizsākās Kalifornijas galvaspilsētā Sakramento 2001. gadā. Kopš tā laikā līdzīgi pasākumi norisinās daudzās pilsētās, arī tādās lielpilsētās kā Ņujorkā un Buenosairesā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl