Tēvus māca rotaļāties ar bērniem

Komentāri
Tēvus māca rotaļāties ar bērniem
Foto: Thomas Hawk, Flickr.com

Londonā darbu sākusi ”tēvu akadēmija”. Tajā tēvi, kuri ikdienā pārāk daudz aizraujas ar darbu, tiek mācīti, kā brīvajos brīžos radoši rotaļāties ar saviem bērniem.

Tā dēvētā “tētu akadēmija” Londonā izveidota pēc tam, kad pētījumi atklāja, ka daudziem britu tēviem ir grūtības uzturēt veselīgu līdzsvaru starp savu darba un ģimenes dzīvi.

32% atzina, ka viņi ar saviem bērniem ļoti maz spēlējas un īsti to neprot darīt, jo ir pārāk aizņemti ar karjeru ārpus mājas.

Kāds tēvs stāsta, ka viņš darba dienās atgriežas mājās tad, kad dēls jau dodas gulēt. Nedēļas nogalēs laiks būtu, bet nav pietiekami iemaņu, lai kopā ar atvasi ko aizraujošu uzmeistarotu. Tāpēc viņš ir priecīgs apmeklēt jaundibināto akadēmiju, lai apgūtu prasmes, ko vēlāk varētu nodot savam bērnam.

Akadēmijas vadītājs zinātnieks Jans Vongs norāda, ka vecāku attieksme pret lietām ir svarīgākā, kas veido viņu bērnu uzskatus par pasauli un izglītību.

”Tēvu akadēmijā” nodarbības notiek reizi nedēļā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl