Komentāri

Šī gada viena no galvaspilsētas TOP atpūtas vietām “Drifta halle” aicina tevi un draugu šo piektdienas, 8. septembra, vakaru pavadīt pie viņiem. Tevi sagaida karsta ballīte kopā ar pazīstamiem pašmāju māksliniekiem un dīdžejiem.

Pasākuma programmā paredzēti auto/moto šovi, kā arī pārsteiguma balvas no dažādiem atbalstītājiem. Tieši pusnaktī iespaidīgs elektroniskās mūzikas šovs, un neilgi pēc tam uz skatuves kāps pasākuma galvenais viesis Gacho. Pēc tam par atmosfēru rūpēsies Dj Aspirins, DJ Emil Deo un citi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, neiztiks arī bez uzkodām un dzērieniem, ko piedāvās bārs/cafe, kas atradīsies turpat uz vietas. Ieeja, kā vienmēr pasākumos “Drifta hallē”, bez maksas. Sākums plkst. 20:00!

Video: drifta balle jau rītdien!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl