Komentāri

Šī gada viena no galvaspilsētas TOP atpūtas vietām “Drifta halle” aicina tevi un draugu šo piektdienas, 8. septembra, vakaru pavadīt pie viņiem. Tevi sagaida karsta ballīte kopā ar pazīstamiem pašmāju māksliniekiem un dīdžejiem.

Pasākuma programmā paredzēti auto/moto šovi, kā arī pārsteiguma balvas no dažādiem atbalstītājiem. Tieši pusnaktī iespaidīgs elektroniskās mūzikas šovs, un neilgi pēc tam uz skatuves kāps pasākuma galvenais viesis Gacho. Pēc tam par atmosfēru rūpēsies Dj Aspirins, DJ Emil Deo un citi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, neiztiks arī bez uzkodām un dzērieniem, ko piedāvās bārs/cafe, kas atradīsies turpat uz vietas. Ieeja, kā vienmēr pasākumos “Drifta hallē”, bez maksas. Sākums plkst. 20:00!

Video: drifta balle jau rītdien!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl