Komentāri

Par vienu no populārākajiem video pēdējā laikā kļuvis sociālais eksperiments, kurā cilvēkiem uz ielas par 100 dolāriem piedāvāts desmit minūtes pavadīt automašīnā, kas atrodas karstā saulē. Rezultāti ir no tiesas interesanti!

Amerikā veiktais pētījums liecina, ka vidēji katru nedēļu (!) kāds bērns nosmok aiz vecāku neapdomības, jo viņš atstāts bez uzraudzības ieslēgts automašīnā. Lai vērstu uzmanību uz šo, YouTube kanāls 877kars4kids veica eksperimentu, aicinot pieaugušos pašus spēkratā pavadīt desmit minūtes, kas atrodas karstā saulē. Atšķirībā no ļaunajiem gadījumiem, viņiem, kā jau civilizētā pasaulē pieņemts, bija iespēja nospiest pogu un momentāni atteikties no testa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Šī ir problēma ne tikai pāri okeānam, bet arī visā pasaulē, un pievērst šim sociālajam eksperimentam uzmanību vajadzētu katram, kura uzraudzība atrodas bērni vai dzīvnieki, kurus potenciāli kādā brīdī var nākties atstāt automašīnā. Cerams, ka šis būs piemērs, kas liks aizdomāties, lai šādās reizēs maksimāli savus aizbilstamos vai nu iespēju robežās atstāt kāda cita uzraudzībā mājās vai kur citur, vai arī paņemt līdzi uz vietu, kur pieaugušajam ir kādas darīšanas.

VIDEO

Lasi vēl