Komentāri

Kāds interesants eksperiments veikts ASV, kurā piedalījās pasaulslavens drifta braucējs Korijs Hosfords, kā arī trīs kundzītes, kas jau labu laiku sasniegušas pensijas vecumu, kā arī superātrais Lamborghini Murcielago markas automobilis.

Nekas sarežģīts šajā testā večiņām nebija jādara – tikai jāsaņem drosme un jāiekāpj “Lambo”, kā arī jājūtas brīvām savās sajūtās par to, kas notiek attiecīgajā mirklī. Arī pašam šoferim šī bija vēl nebijusi pieredze. Hosfords atzina: “Nekad pirms tam nebiju vedis vecas sievietes savā automašīnā. Mazliet baidījos par to, ka kādu neķer sirdstrieka!” Taču viss beidzās labi un vēl labāk. Rezultātu skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl