Komentāri

Šonedēļ Tērvetes novada Augstkalnes pagastā, Lietuvas robežas tuvumā, Latvijas Nacionālie bruņotie spēki (NBS) uzspridzināja pamestas piecstāvu ēkas graustu, par ko pašvaldība izteikusi pateicību NBS, pavēstīja Tērvetes novada dome.

Tērvetes novada dome izteikusi pateicību par izcili paveikto darbu NBS Sauszemes spēku Kājnieku brigādes Kaujas atbalsta bataljona Inženiertehniskās rotas konstrukciju vada 30 karavīriem komandiera virsleitnanta Aleksandra Naumova vadībā, kuri īstenoja ēkas likvidāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Piecstāvu grausta uzspridzināšanu ceturtdien, 19. martā, iemūžinājis TV raidījums Zebra, kas video ievietojis arī internetā.

Video!

Pēc Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas paustā, šis risinājums ir rasts, pašvaldībai sadarbojoties ar NBS vadību.
Lai satiktos ar karavīriem, uz objektu devās domes vadība. Teritoriju ēkas likvidācijas laikā apsargāja bruņoti karavīri, un tika ievēroti visi drošības pasākumi, tostarp paraksts par drošības noteikumu ievērošanu, ieejot bīstamajā zonā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl