Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
Sex, hugs & rock’n’roll – foršākā reportāža no Positivus visu festivāla laiku!
Foto: Artis Leinišs/LETA

Jau sens mans sapnis ir aizbraukt uz festivālu, pirmajā dienā pie pieres uzlikt GoPro kameru un noņemt to tikai tad, kad pasākums jau beidzies. Šis būs kaut kas līdzīgs. Šā gada lielākajā mūzikas un mākslas festivālā pirmo reizi būs arī pārstāvis no portāla Skaties.lv, kurš dokumentēs lietas, ko neredz citi.

Mans vārds ir Kārlis, un es portālā Skaties.lv esmu viens no izklaides sadaļas redaktoriem, un tieši man krita laimīgā loze šogad doties uz Positivus’u, lai vēstītu jums par tur notiekošo. To, ka uz skatuves uzstāsies mākslinieki un laikapstākļi ir tādi, kādi ir, droši vien varēs izlasīt arī visur citur, bet mans uzdevums būs jums parādīt, kā izskatās festivāls no mana skatpunkta. Ieturot nelielu cenzūru, kā arī nepārkāpjot ētikas kodeksu – “nebildē to, kā pats negribētu tapt nobildēts”, centīšos jums vēstīt par to, kur lētāks alus, pie kuras mašīnas vai telts norisinās lielākā ballīte, cik lielas rindas pēc ēdiena, un to, kādas lietas nozaudētas jau pirmajā naktī.

Atjaunot

Teksta tiešraide

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl