”Tas nav ēdams!” Pavāru šova jaunieši pirms fināla savāra ”eklēru zupu”

Komentāri
”Tas nav ēdams!” Pavāru šova jaunieši pirms fināla savāra ”eklēru zupu”
Publicitātes foto

Piektā ”Samsung Galaxy Dream Chef” sērija kairināja ne tikai garšas kārpiņas, bet arī nervus, jo dalībnieki ir viena deserta attālumā no iekļūšanas savas valsts finālā. Lai noskaidrotu, kuri seši talantīgākie jaunie pavāri paliks šova virtuvē, jaunieši ķērās klāt desertu klasikai, kas atkal atgriezusies modē – eklēriem.

Šķiet, par uzdevumu priecājās vien Latvijas pārstāve Betija, kuras ampluā ir kūkas un deserti, kamēr igaunietei Annai šī recepte liek pārkāpt saviem personīgajiem tabu – viņa ikdienā uzturā nelieto ne kviešu miltus, ne cukuru.

Tomēr Anna, Monta un Mantivids var nedaudz uzelpot, jo, pateicoties labajiem rezultātiem iepriekšējā šova epizodē, viņiem dotas pāris privilēģijas – iespēja darboties virtuvē tikai trijatā, atņemt konkurentiem pāris klasiskas eklēru sastāvdaļas un konsultēties ar kūku un saldumu guru Annu Pannu. Tomēr arī tad jaunajiem kulināriem nācās krietni vien piepūlēties, lai kaprīzais deserts gan izskatītos, gan garšotu lieliski.

Savukārt pārējiem dalībniekiem uzdevums nebija tik salds, un smalkā deserta pagatavošanai nācās pielikt ļoti daudz spēka, jo… mīklas, pildījuma un glazūras pagatavošanā viņi nedrīkst izmantot elektrisko mikseri.

Visu deviņu talantu eklērus galu galā izvērtēja šova vadītāji. Daniels atviegloti nopūtās, izdzirdot, ka ekspertiem garšo viņa veikums.

Regors tika paslavēts par gardumu noformējumu, arī Helēnes veikums žūrijai garšoja. Mantvids saņēma kritiku par pārāk lielu garšu sajaukumu, bet Annas eklēri žūrijai likās par sausu.

Mūsu Betija tika īpaši saslavēta, bet Jūlijai tika paziņots, ka pagatavota saldā bagete, ne eklērs. Savukārt Ļuds eklēru vietā šokēja žūriju ar ”eklēru zupu”.

”Tas nav ēdams,” bija spiesti paziņot eksperti. Monta nebaidījās žūrijai atklāt, ka nav apmierināta ar pašas pagatavoto, taču žūrija paziņoja, ka meiteni glābj izcilais pildījums.

Eksperti lēma pirms fināla no spēles izslēgt lietuvieti Jūliju, latvieti Danielu un igaunieti Annu.

Noskaties sēriju šeit!