Tas ir jāredz: 100 dažādās jaunās un vecās filmās dejo pie Marka Ronsona un Bruno Marsa superhita

Komentāri

Šovasar tikai retais varētu nebūt dzirdējis Marka Ronsona un Bruno Marsa kopražoto superhitu Uptown Funk, kas iekarojis daudz pasaules valstu hitu topa pirmās vietas. Ir arī redzētas dažādas deju versijas YouTube un sociālo tīklu vietnē, un, lūk, vēl viens šedevrs, kas nedrīkst palikt nepamanīts.

Video ievietots pirms nepilnām divām nedēļām un sakrājis jau 5,5 miljonus skatījumu, bet, skatoties saturu un lielisko saskanību deju soļiem ar mūziku, pavisam noteikti ir pelnījis vairāk. Dejojam pie dziesmas redzamas tādas zvaigznes kā Leslijs Nīlsens, Žaks Klods van Damme, Uma Tūrmane un daudzi citi aktieri savās labākajās lomās.

FOTO

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl