Tapusi asprātīga parodija par pilsētas jauniešu atpūtu laukos

4 komentāri
Tapusi asprātīga parodija par pilsētas jauniešu atpūtu laukos
Publicitātes foto

Šonedēļ publiskots komisks video par to, kā ciemošanos laukos uztver pilsētas jaunatne. Galvenajā lomā ir pazīstamā interneta varone Matilde.

”Izsmalcināts, relaksējošs, 100% dabisks – tāds ir eko tūrisms, vai ne? Matildes ceļvedis, kā izbaudīt brīvdienas tipiskos Latvijas laukos,” jauno īsfilmu piesaka tās autori.

”Jūgendstils, opera, pieczvaigžņu viesnīca? Lai iepazītu Latviju kā īsts vietējais, tev jādodas uz vietām, par kurām tūrisma bukletos neraksta. Laipni aicināti eko tūrismā,” video ”Vidējais latvietis laukos” savas gaitas laukos pie vecmāmiņas uzsāk galvenā varone Matilde.

Ceļojums sākas ar vietējās gides bezmaksas eko ekskursiju pa apkārtni, tam seko fiziskās aktivitātes jeb eko fitness, kā arī iespēja baudīt eko solāriju, eko manikīru, eko sulu, piedalīties vietējās amatniecības meistarklasē. Vakara izskaņā tiek piedāvātas bezmaksas vakariņas ar obligātu take away. Ja nepieciešamība sazināties ar mājās palicējiem, noderēs eko zona.

Galvenajā lomā iejutusies Elīna Biseniece, vecmāmiņu atveido Inese Pūra, bet kaimiņu Jāni – Pēteris Bodnieks.

Video: Vidējais latvietis laukos

TOP komentāri

  • Māra
    +3 +3 0

    Māra

    Smuki nofilmēts, labs kameras darbs, izvēlētā vieta. Lauku omes teksts mazliet pārspīlēti samākslots (varēja ko vairāk no vietējās leksikas), bet ir ok
  • aaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl