Komentāri

Krievijas prezidentam veltīta vēl viena slavas dziesma, kuru šoreiz izpilda kāds pusaudzis muzikālā konkursā. Dziesmas galvenais vēstījums ir nepārprotams – Putins ir malacis.

Aizverot acis un ieklausoties melodijas pirmajās taktīs, prātā varētu nākt ainiņas par Ziemeļkoreju vai par varonīgo padomju armiju. Kaut kur tas jau ir dzirdēts. Tiek radīta neliela trauksmes sajūta, tad zemi nostādīta balss pavēsta – Vladimirs Vladimirovičs Putins, un dziesmas vēstījumu atklāj konkursants.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmas teksts ir pielādēts ar ideoloģiskiem vēstījumiem un simboliem, kā arī pēdējo desmitgažu politisko notikumu vērtējumu. Dziesmas teksts latviski skanētu šādi:

Daudz gadu pagājis kopš tā brīža,
Kad Savienībā iekļuva šķelšanās.
Kad krita priekškars,
Līdz ar perestroiku (pārbūvi) nelietīgi iekļuva,
No rietumiem ielidoja putns
Asinskārs ērglis.

Bet atnāca Vladimirs Putins
Un teica: ”Būs taču labāk”!

Tad seko dziesmas piedziedājums:

Vladimirs Putins – malacis,
Politiķis, līderis un cīnītājs.
Mūsu prezidents valsti ir pacēlis
Putins Krieviju nav nodevis.

Visa dziesma skatāma video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl