Tallinā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies Manic Street Preachers

Komentāri
Tallinā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies Manic Street Preachers
Foto: F64

Jau 18. aprīlī Tallinas modernajā koncertzālē Nordea vienīgo koncertu Baltijā sniegs viena no pēdējo desmitgažu populārākajām britu rokgrupām Manic Street Preachers. Grupa dosies turnejā, lai atzīmētu sava slavenā albuma Everything Must Go divdesmit gadu jubileju, ziņo koncertaģentūra FBI.

Pēc jaunākā, divpadsmitā studijas albuma Futurology iznākšanas 2014. gadā, grupa pavadīja daudz laika koncertējot. Sekojot publikas un mūzikas apskatnieku atzinībai, Manic Street Preachers pieņēma lēmumu doties ceļā atkal un šoreiz turneju veltīt sev īpašā albuma Everything Must Go jubilejai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Izdots 1996. gada pavasarī, albums Everything Must Go atnesa grupai pirmos lielos komerciālos panākumus. Ieraksts ieguva trīskāršu platīna statusu Apvienotajā Karalistē, tika pārdots vairāk nekā miljons eksemplāru un saņēma neskaitāmus apbalvojumus. Albumā ir četri Top 10 singli – A Design for Life, Everything Must Go, Kevin Carter un Australia. Sākotnēji, ierakstam iznākot, grupa uzstājās nelielos bāros vien dažiem desmitiem klausītāju, taču pēc gada, pateicoties veiksmīgajam albumam, Manic Street Preachers koncerti arēnās pulcēja jau 20 000 apmeklētāju. Tallinas koncertā klātesošie varēs dzirdēt ne vien Everything Must Go hitus, bet arī skaņdarbus, kas nav ne reizi izpildīti dzīvās uzstāšanās laikā kopš ieraksta 1996. gadā.

Atgādinām, ka grupa divas reizes uzstājusies arī Latvijā – Positivus festivāla galveno mākslinieku statusā.

Biļetes uz Manic Street Preachers koncertu Tallinā tagad ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un mājaslapā, biļešu cena no EUR 49.50.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl