Komentāri
“Taksists nesās kā traks!” Grupas “DaGamba” piedzīvojumi Maskavā ar robežsargiem un pilsētas satiksmi!
Foto: LETA

Ceturtdienas vakarā Maskavas lidostā norisinājās spraigi notikumi – pašmāju “crossover” grupas “DaGamba” līderi – Valters Pūce un Antons Trocjuks – netika ielaisti valstī, jo viņu instrumentiem nebija… pases. Neliels stāsts par to, kā no pilnīgi bezcerīgas situācijas puiši pat paspēja laikā uz koncertu.

Kad tika gatavota iepriekšējā ziņa, likās, ka situācija ir diezgan skaidra – puiši bez variantiem tiks aizturēti (nevis apcietināti) un uz plānoto uzstāšanos viņi nepagūs. “Kāds bija citās domās. Robežsargiem piezvanīja “kāds no augšas” un mūs vienkārši palaida vaļā!” portālam “Skaties.lv” klāstīja Trocjuks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupas pārējie dalībnieki irāņu perkusionists Hamidreza Rahbaralams, lietuviešu pianists Dainis Tenis un bundzinieks Arturs Jermaks tika sveikā cauri bez liekas aizķeršanās, un pēc pasu kontroles uzreiz devās uz koncerta norises vietu.

Iepriekš nekad nekas tāds nebija noticis, un arī šoreiz attaisnojums ilgajai aizkavei lidostā bijis pavisam kuriozs: “Viss vairs nenotiek kā agrāk. Cilvēks, kurš spēj novērtēt to, cik instruments ir vecs vai labs, vairs nestrādā lidostā,” stāsta Pūce. Šim nolīgtajam profesionālim nebija, kam atstāt savu bērniņu, kā rezultātā mūziķi gandrīz nokavēja savu koncertu.

“Viss beidzās laimīgi, jo taksists nesās kā traks!” stāsta Trocjuks. Bet arī šis gadījums neiztika bez kurioza, jo puišiem bija lērums mantu – divi čelli cietajās kastēs jeb čeholos un trīs lielie čemodāni. Tas viss bija jāsastūķē miniatūrā “Škoda” markas automobilī. Pārkāpjot visus ātruma ierobežojumus pilsētā, viņi, galu galā, paspēja uz uzstāšanos.

Tagad grupa turpina savu nelielo tūri pa Krieviju un pašlaik jau atrodas tālajā Sibīrijas pilsētā Krasnojarskā. Vairāk par tūres datumiem uzzini viņu mājaslapā!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl