“Tāds viņš var iet uz “Rimi””, jeb modes mākslinieks komentē basketbolistu stilu!

1 komentārs

Atminoties lielo notikumu vasarā – Eurobasket 2015 turnīru, izveidota tam veltīta dokumentālā filma Sestais spēlētājs. Filmas prezentācijas pasākumā pulcējās gan filmas galvenie varoņi, gan daudzi basketbola sabiedrības pārstāvji. Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi aicināja modes mākslinieku Aleksandru Pavlovu pakomentēt viesu ģērbšanas stilu.

“Principā es to uzskatu par tādu svinīgu pasākumu,” Bez Tabu: Dzīves smalkumiem norādīja modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. “Tā ir pirmizrāde, un tomēr prasa piestrādāt pie sava izskata!” Pasākuma vadītājs un viens no filmas galvenajiem darboņiem Renārs Zeltiņš uz pirmizrāde ieradies ģērbies hipsteru stilā. “Kā īstam hipsterim pēc izskata pilnībā piemērots apģērbs, bet ne pirmizrādei. Tā var, piedodiet, vazāties pa “Rimi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz to, ka filma ir par un ap izlases basketbolistiem, uz pirmizrāde šoreiz ieradās tikai divi – Jānis Bērziņš un Mareks Mejeris. “Viņi nav mācīti un skoloti, teiksim, kā pareizi iet, kā ģērbties, un viņiem ir savs “dreskods”, ģērbjoties tikai treniņtērpā. Gaume diemžēl viņiem nav ne iestrādāta, ne iemācīta,” atklāts savos izteikumos ir mākslinieks.

Foto: Eurobasket 2015

Basketbolista Daira Bertāna mamma Dina pasākumā manīta sarkanā, izteiksmīgā kokteiļkleitā. “Kā jau mamma, viņa izceļas ar nedaudz citādākām sajūtām, un, lai uzturētu uzvarētāja garu, uzvilkusi sarkanu kleitu, kas varbūt ir ne pārāk labi, bet, ja piestāv un patīk sarkana krāsa – kāpēc ne!?”

Kādi vēl komentāri sagaidāmi no modes eksperta Aleksandra Pavlova, kā arī kādu secinājumus viņš izdarīs pēc šī pasākuma, skaties raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi sižetā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl