11 komentāri

Mēdz teikt, ka atrasts nav zagts, tomēr ezoterikas speciālisti brīdina par iespēju, ka atrastā manta nes līdzi ne vien prieku par atradumu, bet var pārmantot arī tās pazaudētāja negatīvo enerģiju. Tādēļ ar atradumiem jābūt uzmanīgiem.

”Es nevarētu teikt, ka esmu ļoti daudz ko atradusi, bet man noteikti ir neliela vainas sajūta, ja es paņemu un neatstāju uz vietas. Jo liekas, ja tas nav mans, būtu jāatstāj.

Tad man vienmēr bija pārliecība: ja nepaņemšu es, tad kāds vienalga paņems. Un īpašnieks nemaz neiegūs atpakaļ,” mantu atrašanas pieredzē raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” dalās skaistumkonkursu rīkotāja, veselīga dzīvesveida speciāliste un ezoteriķe Elita Drāke.

Viņa palielās, ka atrastās mantas allaž centusies atgriezt to īpašniekiem: ”Es esmu atradusi trīs telefonus, un es visus trīs esmu atdevusi īpašniekiem. Pēc pēdējiem numuriem centos zvanīt.”

Dzīve nereti piespēlē skaistus aksesuārus, rotaslietas, pulksteņus un citus priekšmetus. Tomēr Drāke aicina ar šādām lietām būt uzmanīgiem.

”Es viņus neņemu, jo tā ir slikta enerģija – cilvēks pārdzīvo. Tā ir vairāk nelaime nekā laime,” par to, ar ko jārēķinās mantas atradējam, norāda ezoteriķe.

Šajā saistībā Drāke atceras kādu stāstu: ”Cilvēks, kāpjot vilcienā, bija pazaudējis vienu cimdu. Cimds bija palicis uz perona. Tie bija jauki, dārgi ādas cimdi. Un pats saimnieks izmeta otru cimdu, lai atradējs iegūst divus. Lai ir jēga. Ja ne viņam, tad kādam citam lai ir skaisti cimdi. Tur es varētu piekrist, jo, ja ir divi cimdi, tad vismaz tiem ir jēga, nevis pa vienam.”

Starp ezoteriķiem valda uzskatas, ka īpaši “kaitīgi” atradējam ir pulksteņi, monētas, adatas un saspraudes, atslēgas, ķemmes un spoguļi.

Lasi arī: ”Humpalu” valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

TOP komentāri

 • Snorke
  +19 +18 -1

  Snorke

  es kopš bērnības atrodu uz ielas monētas! Re - 1 santīms,re - 5 santīmi! Un neko ,ir jau 50 gadi tīri laba mūža nodzīvoti! Nav nekādas dižās nelaimes! Bet Minhenē pirms pāris gadiem uz ielas mētājās 50 eiro! Notērējām jūras velšu ēstuvē! Un neaizrijāmies, un vēdera problēmu arī nebija! Tā kā,Drāke,nemuldi!
 • Babiņa
  +14 +13 -1

  Babiņa

  Muļķibas. Ja ņemtu vērā visu kas ko iesaka šie ''eksperti' mēs drīzāk būtu sajukuši prātā
 • Atceros
  +7 +7 0

  Atceros

  Jautājums- vai citas sievietes precēts vīrs ir labs vai slikts atradums? Ko?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl