Komentāri
Svētkos jaunā aktrise Ieva Florence iesaka veidot kopīgas dāvanas ar saviem mīļajiem un pateikt “paldies”!
Publicitātes foto

Decembris ir, iespējams, ar svētku sajūtu visapveltītākais mēnesis. Bet līdz Ziemassvētkiem četras (nu jau trīs) svētdienas katrs savās mājās aizdedzinām svecīti adventes vainagā, un arī portāls “Skaties.lv” darīs visu, lai sagatavotu jūs visus šiem svētkiem. Jaunā seriālu zvaigzne Ieva Florence dalās padomos skaistākiem un ģimeniskākiem svētkiem.

Attīrīšanās pirtī

Ievai tradīcija ir vismaz vienu reizi nedēļā, parasti svētdienā, ar ģimeni iet pirtī. “Tas attīra ķermeni un spēcina garu. Iesaku to darīt ar rituāliem un pēršanos, bet pēc tam iemērkties tuvākajā upē, dīķī, ezerā, ja pie mājas vai tuvumā ir šāda iespēja,” padomos dalās seriālu Viņas melo labāk un Šķiršanās formula zvaigzne. Ja šādu iespēju nav, viņa iesaka izlīdzēties ar spaini auksta ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Par pirts rituāliem nav grūti uzzināt, bet es dodu priekšroku saviem, ko paši esam izveidojuši gadu gaitā!” Arī šī adventes svētdiena aktrisei nebūs izņēmums, turklāt šīs būs jau otrais gads, kad Vecgada vakarā noritēs pirtošanās. “Tagad jau tā ir neatņemama Vecgada tradīciju sastāvdaļa, ko paši esam ieviesuši. Iesaku arī veidot pašiem savas svētku tradīcijas!” iesaka Florence.

Kopīga dāvanu un dekoru veidošana

Vēl viena ikgadēja tradīcija, kuru meitene piekopj kopā ar ģimeni un iesaka to darīt arī citiem, ir kopīgi pagatavot dāvanu vai dekoru Ziemassvētkiem! “Idejām var izmantot fantāziju vai internetu! Tā es pieķēru savu mammu ar mazo brāli gatavojot pasakaini skaistas svētku lampiņas kā dekoru!”

Tam neesot vajadzīga visa diena, bet gan pāris stundas. “Un jūs abi esat ieguvēji, pavadot laiku kopā, un divreiz lielāks prieks par dāvanu gan tam, kurš dāvina, gan tam kurš saņem!” pārliecināta ir jaunā aktrise.

Esiet kopā un pasakiet paldies!

Viņa uzskata, ka lai radītu svētku sajūtu, nevajag darīt kaut ko konkrētu. “Palīdziet kādam, ieprieciniet, iedvesmojiet, izdariet ko labu otra labā, viņam pašam nezinot. Tā var būt saruna, pastaiga, vārds, dziesma, kompliments, kāds nieks, pārsteigums, prieks ar ko dalies! Domāsim viens par otru.”

Ieva uzsver arī kopības sajūta, kas jo īpaši Ziemassvētkos ir ļoti svarīga. “Apciemojiet ģimeni, lai satiktu mīļos, kaut uz īsu brīdi, bet galvenais – pateikt paldies!”

Foto: Ieva Florence kanāla TV3 seriālos

Lasi vēl