Šūpošanās ekstrēmais līmenis

Komentāri

Ja šķiet, ka Lieldienās tie daži šūpājieni palīdzēs tikt vaļā no odiem,noteikti nebūs melots. Taču kanādietis Spensers Sībruks šo ir pacēlis pavisam citā līmenī. Ja kāds jautā, viņam odi vairs nekad dzīvē nekodīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spenseram Sībrukam, kurš dzīvo Kanādas pilsētā Vankūverā, šis tikai tāds nieks vien ir, jo savā dzīvē veicis ne tikai šāda veida virves trikus, viņam patīk arī pār tām pāriet lielos augstumos. Pieredze šim ekstrēmajam 25 gadus vecajam jaunietis netrūkst – aiz muguras viņam ir vairāk kā 200 šādi, video redzamie “virves gājieni”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl