”SuperBingo” 162 663 eiro laimētāja pirmais pirkums – jauna mugursoma

2 komentāri
”SuperBingo” 162 663 eiro laimētāja pirmais pirkums – jauna mugursoma
Publicitātes foto

Pagājušajās brīvdienās ”SuperBingo” TV šovā kanālā TV3 īsta veiksme uzspīdēja kādam spēlētājam, kuram 4,50 eiro vērta biļete atnesa vairāk nekā 160 000 eiro lielu laimestu. Laimīgās kvīts īpašnieks ir ap 30 gadus vecs vīrietis no Vidzemes, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti, bet atklāj, kā nolēmis naudu tērēt.

Laimesta ieguvējs atklāj, ka ”SuperBingo” sācis spēlēt tāpēc, lai būtu interesantāk skatīties TV šovu svētdienu rītos. Viņš parasti iegādājoties dažus spēles variantus un izvēloties ”Ātrspēli”, kurā piekoriģējot dažus ciparus – bez jebkādas sistēmas, vienkārši ”uz labu laimi”.

Šoreiz ”labā laime” izrādījusies tik ienesīga, ka pusi no laimesta jaunais vīrietis nolēmis nodot ”visprātīgākajam ģimenes loceklim”.

Pats par sevi jaunais vīrietis izstāsta vien to, ka esot ”tipisks mazpilsētas jauna iedzīvotāja variants” – uzsācis mācības augstskolā, tad nācies tās pamest līdzekļu trūkuma dēļ, tāpēc devies peļņā uz ārzemēm. Pēc laika atgriezies, sācis strādāt Latvijā un tagad, saņēmis laimestu, viņš nopietni apsver mācības turpināt.

Pirmais pirkums? ”Jauna mugursoma,” saka jaunais vīrietis. ”Bet, ja nopietni, tad tā varētu būt automašīna. Gribētos arī mājiņu. Noteikti ar saunu,” viņš piebilst.

”Man tagad jāizdomā, kā naudu ieguldīt, lai tā nestu peļņu nākotnē. Tas nav vieglākais lēmums,” atzīst laimesta ieguvējs.

Jau vēstījām, ka 20. augusta ”SuperBingo” TV izlozē laimēts loterijas galvenais laimests ”SuperBingo” – 162 663,89 eiro apmērā. Laimīgā kvīts ar trim spēles variantiem bija iegādāta internetā. Spēlētājs par pirkumu bija samaksājis 4,50 eiro. Šogad šī ir jau ceturtā reize, kad laimēts ”SuperBingo”. Janvārī laimētājs saņēma 240 138 eiro, jūlija sākumā kāds spēlētājs laimēja 196 808 eiro, jūlija beigās četru meitu mamma saņēma 158 672 eiro.

2 komentāri