Komentāri

28. oktobrī Krievijas šova Golos nākamajā kārtā savu uznācienu sagaidīja pašmāju dziedātāja, pagājušā gada Eirovīzijas Latvijas pārstāve Aminata, kura arī šoreiz spēja uzveikt savu komandas biedru un turpināt cīņu.

Šajā uznācienā viņa startēja kopā ar 48 gadus veco barbadosieti Čārliju Ārmstrongu, un viņi vienojās slavenajā dziesmā It’s A Mans World. Diemžēl abiem nebija lemts turpināt dalību šovā, un šoreiz labāka Aminatas faniem par laimi izrādījās latviešu pārstāve. Tieši viņa izpelnījās žūrijas simpātijas un kvalificējās tālākai cīņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Aminata dzīvē un uz skatuves

“Piedod, mana sirds pieder Aminatai,” lakoniski noteica žūrijas pārstāve Poļina Gagarina, kuru Aminata izvēlējās par savu skolotāju. Tiesa, pārējie žūrijas locekļi – Leonīds Agutins, Grigorijs Ļepss un slavenais mūsdienu krievu estrādes pārstāvis Dima Bilans abiem dueta pārstāvjiem veltīja ļoti atzinīgus vārdus.

Viņu lielisko priekšnesumu, kā arī žūrijas viedokli un uzslavas noskatieties zemāk!

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl