Suņi sacenšas uz sērfa dēļiem

Komentāri
Suņi sacenšas uz sērfa dēļiem
Foto: Reuters/ Scanpix

Latvijā peldsezona jau beigusies, taču ASV Kalifornijas štatā tā turpinās pilnā sparā. Tur notikušas arī sestās suņu sērfošanas sacensības.

Kalifornijas iedzīvotājiem nav divreiz jāstāsta, kas ir sērfošana, – liela daļa piekrastes štata iedzīvotāju paši ir izmēģinājuši meistarību okeāna viļņos. Tāpēc nav brīnums, ka uz dēļa kāpj arī sērfotāju četrkājainie draugi – un arī sērfo. Ikgadējās sērfošanas sacensībās savu māku turēties uz dēļa okeāna viļņos rādīja gan lieli, gan mazi suņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Populāra sacensību kategorija bija tandēms, kad uz dēļa kopā kāpa gan saimnieks, gan suns. Sacensības norisinājās vairākās svara kategorijās. Par labāko tika atzīts tandēms, kuru veidoja labradors Bono un viņa saimnieks Ivans.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl