Summer Sound izziņo pilnu festivāla programmu

Pievienot komentāru
Summer Sound izziņo pilnu festivāla programmu
Foto: LETA

Jau nākamajā nedēļas nogalē, 29. un 30. jūlijā, Liepājas pludmalē norisināsies viens no lielākajiem vasaras mūzikas notikumiem pludmalē – LMT Summer Sound festivāls. Šī gada gaidītākie viesi ir vācu elektroniskā folka un regeja mūzikas apvienība Milky Chance, daudzsološais beļģu dīdžejs Lost Frequences, šarmantais angļu mūziķis King Charles un ukraiņu roka leģendas Okean Elzy. Festivālā būs iespēja dzirdēt arī virkni lielisku pašmāju mākslinieku.

Līdzās jau izziņotajiem festivāla māksliniekiem Summer Sound programmu papildina viena no spožākajām jaunajām Krievijas indie pop grupām Milk, dziedātājs Miks Dukurs, kā arī mazie pašmāju talanti no Liepājas Pop/Rok skolas un Liepājas grupas Flying Bra un Transcendentālē.

Kā ierasts, par neizsīkstošām nakts dejām rūpēsies Toms Grēviņš, ļaujot par dīdžeju kļūt ikvienam, savukārt Jägermeister Stage skatuve ar plašu atpūtas un deju zonu būs interesanta tiem, kas vēlēsies baudīt labākos Latvijas elektroniskās mūzikas dīdžejus – Bogdan Taran & Max Lomov, Dj Rudd, [Ex] Da Bass, Niklāvz un citi. Šī gada jaunums ir Red Bull Tour Bus skatuve, uz kuras uzstāsies grupa Carnival Youth un viņu pašu īpaši atlasītie jaunie mūziķi no Latvijas un ārvalstīm.

Sešu gadu laikā festivāls kļuvis par vienu no lielākajiem mūzikas notikumiem Baltijā un katru gadu Liepājas pludmalē divas dienas spējis pulcēt ap 20 000 mūzikas mīļotāju.

Biļetes uz LMT Summer Sound festivālu pieejamas visās Biļešu servisa kasēs. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla divus dienu biļetes par 38 eiro un divu dienu biļetes ar telts vietu par 45 eiro.

Vairāk informācijas par festivālu meklē festivāla mājaslapā!