Sukturi, Sukātāji un Pocelujevka. Interesantākās Latvijas pieturvietas

5 komentāri
Sukturi, Sukātāji un Pocelujevka. Interesantākās Latvijas pieturvietas
Foto: Piedurvietas.lv

Bite, paplašinot un izvēršot savu mobilo sakaru pārklājumu, ir paspējusi iepazīt gan Latvijas lielākās pilsētas, gan arī tālākos kaktus un nostūrus. Un, kā izrādās, tieši tur slēpjas “Piedurvietas” – pieturas ar interesantiem, skanīgiem, amizantiem vai “piedūrīgiem” nosaukumiem.

Bite nolēmusi tās apkopot un noskaidrot, kur tieši tās atrodas un, protams, apbalvot cītīgākos meklētājus un Latvijas apceļotājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interneta vietnē Piedurvietas.lv ir iespējams aplūkot jau aptuveni 100 attēlus, kuros redzamas pieturas ar nosaukumiem, kuriem grūti pabraukt garām – Pocelujevka, Sukturi, Biksti, Kazanova, Pumpas – tās ir tikai dažas vietas, kas atrodamas pie Latvijas ceļiem. Tāpat arī vietnē pieejama karte, kur ikviens var ielūkoties un izplānot savu Piedurvietu ceļojuma maršrutu.

Piedurvietu apkopošana norisināsies līdz pat vasaras beigām, bet 15. septembrī viens dalībnieks, kura bilde būs saņēmusi visvairāk balsu, laimēs ceļojumu divām personām uz viesnīcu kokos, kas atrodas Zviedrijā. Taču līdz tam ik nedēļu kāds no dalībniekiem saņems pārsteiguma balvu. Lai piedalītos konkursā, savu Piedurvietas attēlu var iesniegt www.piedurvietas.lv, vai arī ievietot sociālajos tīklos – Twitter vai Instagram, pievienojot mirkļbirku (hastag) #Piedurvieta.

FOTO

TOP komentāri

 • s
  +3 +3 0

  s

  mums,kas dzīvo netālu no Sukturiem,neliekas tas nosaukums tik dīvains un smieklīgs un interesants..
 • A.$.
 • O.H.
  +1 +1 0

  O.H.

  ĪSTI NOSAUKUMI ,KĀ JAU KĀRTĪGĀ VATŅKĀNIJĀ . KO VATŅIKAM VAJAG KILOGRAMU SAKALTĒTAS SAULEŅU SĒKLAS UN LITRU KANDŽAS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl