Striptīzs un slapjie T krekli Liepājā ievadīs vasaras karstāko mēnesi

Komentāri
Striptīzs un slapjie T krekli Liepājā ievadīs vasaras karstāko mēnesi
Publicitātes foto

Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet vasaras karstāko mēnesi jūliju sāks ar vairākām karstām vasaras ballītēm. Jau šodien, 1. jūlijā, Liepājas pludmalē uzstāsies striptīzdejotāja no Lietuvas, savukārt sestdienas, 4. jūlija, vakarā notiks slapjo T kreklu konkurss.

“Par Saules trūkumu neesam varējuši sūdzēties, kopš jau agrā pavasarī atklājām pludmales sezonu, bet nu reiz ir pienācis tas brīdis, kad termometra stabiņš pakāpsies līdz šogad augstākajai atzīmei, un tieši tikpat karstas kļūs arī pludmales ballītes. Īpaši vasarīgu laiku sola nedēļas nogalē, un tad nekas nevar būt labāks par kārtīgu atvēsināšanos slapjo T kreklu konkursā,” stāsta Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Novērojumi arī liecina, ka Liepājas pludmalē šovasar atpūšas ļoti daudz viesu no Lietuvas un gaidāms, ka, vasarai pieņemoties spēkā, tūristu plūsma arvien palielināsies. Liepājas pludmali par savu atpūtas vietu izvēlas arī cilvēki no daudzām Latvijas pilsētām – Rīgas, Kuldīgas, Saldus, Ventspils un citām.

“Tūristu plūsmu veicina infrastruktūras sakārtošana pludmalē un Jūrmalas parkā, turklāt Liepājā ir ļoti plašs liedags un kāpu zona, kas ļauj atrast arī kādu klusu un nomaļu vietu, kur atpūsties neviena netraucētam, ja vien ir tāda vēlēšanās,” stāsta M. Alberts.

Piektdien, 3. jūlijā, Red Sun Buffet notiks Bahama mama dance party, savukārt sestdien, 4. jūlijā, gaidāms slapjo T kreklu konkurss kopā ar DJ U-Land un trompetistu Mimicus.

DJ U-Land ir progresīvs Ritma institūta un vairāku studiju students, kurš ir sastopams daudzos Rīgas un citu Latvijas pilsētu klubos. DJ U-Land iecienītie mūzikas novirzieni ir electro house, deep house, house, tech house un trance. Savukārt trompetists Mimicus ir pazīstams arī kā dīdžejs, producents un multiinstrumentālists.

Ballītes Red Sun Buffet sākas plkst. 22.00 un ilgst līdz rīta gaismai, savukārt pludmales bārs apmeklētājiem ir atvērts jau no plkst. 10.00 un piedāvā dažādus atspirdzinājumus, uzkodas un arī pilnvērtīgai atpūtai pludmalē noderīgas lietas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl