Stradiņa universitāte: Mēs ar prieku Jums palīdzētu, bet mums nav laika

3 komentāri
Stradiņa universitāte: Mēs ar prieku Jums palīdzētu, bet mums nav laika
Foto: Facebook.com/Liga Stirna

Smieties vai raudāt. Vai abus.

”Gada balvu par atsaucību saņem… Stradiņa universitātes Konfūcija centrs! Uz manu vēstuli, vai kāds no centra speciālistiem varētu palīdzēt uzrakstīt vienu vārdu ķīniešu valodā, pienāca lieliska atbilde!!! Brīnums, ka pietika laika to uzrakstīt!” pārsteigta ir sociālā tīkla Facebook.com lietotāja Līga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbilde no Rīgas Stradiņa universitātes Konfūcija centra uzjautrinājusi arī viņas draugus. Tā skanēja pavisam vienkārši: ”Mēs ar prieku Jums palīdzētu, bet mums nav laika.”

 

Gada balvu par atsaucību saņem… Stradiņa universitātes Konfūcija centrs! Uz manu vēstuli, vai kāds no centra speciā…

Posted by Liga Stirna on trešdiena, 2016. gada 6. janvāris

TOP komentāri

  • Santa
  • Gun Gun
  • Edijs Sauers
    0 0 0

    Edijs Sauers

    No RSU Konfūcija centra puses jau tika sniegta atbilde konkrētajai autorei, norādot, ka noticis pārpratums un tulkojums būs. Faktiski, tā bija pārrakstīšanās kļūda, nosūtot nepabeigtu e-pastu. RSU Konfūcija centrs jau autorei atvainojās un vienojās, ka iztulkos nepieciešamo. Bet dzīve ir dzīve un gadās arī šādi ironiski likteniski pārpratumi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl