Starptautisko mūzikas veikalu dienu svinēs arī Rīgā

Komentāri
Starptautisko mūzikas veikalu dienu svinēs arī Rīgā
Record Store Day. Foto: Paul Hudson, Flickr

Turpinot vairāku gadu tradīciju, I Love You bārs un ierakstu izdevniecība iesaistīsies Neatkarīgo mūzikas veikalu dienas (Record Store Day) svinēšanā, kas 18. aprīlī norisināsies daudzviet pasaulē, informē I Love You Records pārstāve Dace Volfa.

Sestdien, 18. aprīlī, no plkst. 20.00 Vecrīgas bārā I Love You notiks divi koncerti. Pirmā uz skatuves kāps jaunā grupa Cilvēks – Sapņotājs, kurai tā būs debija uz I Love You skatuves. Viņiem sekos Matīss Kļaviņš, kurš atskaņos dziesmas no sava tikko iznākušā EP. ”Matīsu jau esam pamanījuši kā grupu Pyro Trees un Momend dalībnieku, šoreiz viņš uzstāsies ar savu soloprojektu,” stāsta D. Volfa.

Grupa Cilvēks-Sapņotājs. Publicitātes foto

Grupa Cilvēks-Sapņotājs. Publicitātes foto

Vakara gaitā par īpašajām Record Store Day cenām varēs iegādāties I Love You Records izdotos ierakstus, kā arī pie katra pirkuma saņemt dāvanā kādu no izdevniecības agrāko gadu diskiem.

Izdevniecības I Love You Records katalogā ir latviešu mūziķu The Sound Poets, Momend, Alises Jostes, Laika Suns, Pienvedēja piedzīvojumi, Mona De Bo, Parara. Pārstāvētas arī igauņu grupas Ewert and The Two Dragons, Sibyl Vane un Zebra Island, skandināvu ansamblis MaiNekk un britu apvienība Sons of Noel and Adrian”.

Starptautisko mūzikas veikalu dienu 2007. gadā Baltimorā, ASV, iedibināja vairāku neatkarīgo ierakstu veikalu vadītāji. Kopš tā laika aprīļa trešajā sestdienā rīkotie īpašie pasākumi – koncerti, mūzikas ierakstu izpārdošanas, tikšanās ar mūziķiem un ekskluzīvu ierakstu izdošana – ir kļuvuši par ikgadēju notikumu visā pasaulē. Vairāk par Record Store Day 2015 lasi recordstoreday.com!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl