3 komentāri
Stacijas tunelī pirkta loterijas biļete atnes 65 tūkst. eiro laimestu
Foto: Images Money, Flickr

Loterijas biļete, kas iegādāta par 3 eiro gājēju tunelī 13. janvāra ielā, Rīgā, kādam kungam atnesusi milzu laimestu – 65 745 eiro. Interesanti, ka vīrietis šajā loterijā piedalījies pirmo reizi.

Laimētājs ir 50 gadus vecs vīrietis no Pierīgas, kurš savu vārdu plašākai sabiedrībai atklāt nevēlējās. Latloto 5 no 35 laimīgo biļeti vīrietis iegādājies piektdien Latvijas Loto tirdzniecības vietā Rīgā, 13. janvāra ielā, gājēju tunelī, vēsta Latvijas Loto mārketinga projektu vadītāja Katrīna Bērziņa.

Veiksminieks pastāstīja, ka līdz šim ir piedalījies skaitļu loterijā Keno, taču dzirdējis, ka paziņa atminējis Latloto 5 no 35 četru skaitļu kombināciju un ticis pie laimesta, vīrietis nolēmis izmēģināt veiksmi šajā loterijā. Lēmums izrādījies vairāk nekā veiksmīgs.

“Uz labu laimi nosvītroju piecus skaitļus četros spēles variantos un iegādājos biļeti. Sestdien Latloto izlozi neskatījos, tāpēc par laimestu uzzināju tikai pirmdien, kad devos pārbaudīt savu kvīti uz tirdzniecības vietu. Atzīmēju vienu skaitli pēc otra un sapratu, ka vienā variantā visi skaitļi sakrīt. Nobijos un domāju, ka varbūt kvīts ir bojāta. Kad pārdevēja apstiprināja, ka esmu laimējis, šķita, ka tas ir vienkārši neticami!” stāsta laimesta ieguvējs.

Jautāts, vai ir jau padomā, kā ieguldīt laimēto naudas summu, vīrietis atklāja, ka plāno iegādāties noderīgas lietas mājas saimniecības vajadzībām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl